Season Fixture
Season 
Grade 
Date/time Home Team   Away Team Venue MS Full Results
Round 2
28 Jun 14 Randwick  17 def 10  Camden & District Court 12 Official result
28 Jun 14 Northern Suburbs  12 def 11  St. George Court 13 Official result
28 Jun 14 Wyong District  19 def 6  Sutherland Shire Court 14 Official result
28 Jun 14 Ku-ring-gai  11 def by 15  Illawarra District Court 15 Official result
28 Jun 14 Campbelltown District  13 def by 16  Gosford Court 16 Official result
28 Jun 14 Liverpool City  18 def 12  Newcastle Court 17 Official result
28 Jun 14 Fairfield City  4 def by 28  Baulkham Hills Shire Court 18 Official result
28 Jun 14 Hills District  17 def 3  Hawkesbury City Court 19 Official result
28 Jun 14 Eastwood Ryde  14 def 12  Bankstown City Court 20 Official result
28 Jun 14 Manly Warringah  18 def 7  Penrith District Court 21 Official result
Round 4
28 Jun 14 St. George  8 def by 12  Randwick Court 12 Official result
28 Jun 14 Sutherland Shire  9 def 8  Northern Suburbs Court 13 Official result
28 Jun 14 Illawarra District  8 def by 15  Wyong District Court 14 Official result
28 Jun 14 Gosford  5 def by 15  Ku-ring-gai Court 15 Official result
28 Jun 14 Newcastle  6 def by 11  Campbelltown District Court 16 Official result
28 Jun 14 Baulkham Hills Shire  21 def 7  Liverpool City Court 17 Official result
28 Jun 14 Hawkesbury City  9 def by 11  Fairfield City Court 18 Official result
28 Jun 14 Bankstown City  8 def by 10  Hills District Court 19 Official result
28 Jun 14 Penrith District  6 def by 12  Eastwood Ryde Court 20 Official result
28 Jun 14 Camden & District  4 def by 13  Manly Warringah Court 21 Official result
Round 6
28 Jun 14 Randwick  10 def by 14  Sutherland Shire Court 12 Official result
28 Jun 14 Northern Suburbs  12 def by 13  Illawarra District Court 13 Official result
28 Jun 14 Wyong District  19 def 5  Gosford Court 14 Official result
28 Jun 14 Ku-ring-gai  21 def 5  Newcastle Court 15 Official result
28 Jun 14 Campbelltown District  6 def by 22  Baulkham Hills Shire Court 16 Official result
28 Jun 14 Liverpool City  17 def 10  Hawkesbury City Court 17 Official result
28 Jun 14 Fairfield City  11 def by 16  Bankstown City Court 18 Official result
28 Jun 14 Hills District  6 def by 8  Penrith District Court 19 Official result
28 Jun 14 Eastwood Ryde  4 def by 8  Manly Warringah Court 20 Official result
28 Jun 14 St. George  3 def by 5  Camden & District Court 21 Official result
Round 8
28 Jun 14 Illawarra District  13 def 12  Randwick Court 12 Official result
28 Jun 14 Gosford  7 def by 14  Northern Suburbs Court 13 Official result
28 Jun 14 Newcastle  6 def by 19  Wyong District Court 14 Official result
28 Jun 14 Baulkham Hills Shire  17 def 10  Ku-ring-gai Court 15 Official result
28 Jun 14 Hawkesbury City  9 def by 13  Campbelltown District Court 16 Official result
28 Jun 14 Bankstown City  18 def 11  Liverpool City Court 17 Official result
28 Jun 14 Penrith District  12 def 11  Fairfield City Court 18 Official result
28 Jun 14 Manly Warringah  19 def 6  Hills District Court 19 Official result
28 Jun 14 Camden & District  6 def by 12  Eastwood Ryde Court 20 Official result
28 Jun 14 St. George  5 def by 25  Sutherland Shire Court 21 Official result
Round 10
28 Jun 14 Randwick  22 def 7  Gosford Court 12 Official result
28 Jun 14 Northern Suburbs  17 def 16  Newcastle Court 13 Official result
28 Jun 14 Wyong District  8 def by 12  Baulkham Hills Shire Court 14 Official result
28 Jun 14 Ku-ring-gai  24 def 8  Hawkesbury City Court 15 Official result
28 Jun 14 Campbelltown District  10 def by 18  Bankstown City Court 16 Official result
28 Jun 14 Liverpool City  20 def 15  Penrith District Court 17 Official result
28 Jun 14 Fairfield City  5 def by 31  Manly Warringah Court 18 Official result
28 Jun 14 Hills District  13 def 12  Eastwood Ryde Court 19 Official result
28 Jun 14 Illawarra District  17 def 9  St. George Court 20 Official result
28 Jun 14 Sutherland Shire  21 def 11  Camden & District Court 21 Official result
Round 12
28 Jun 14 Newcastle  7 def by 18  Randwick Court 12 Official result
28 Jun 14 Baulkham Hills Shire  13 def 4  Northern Suburbs Court 13 Official result
28 Jun 14 Hawkesbury City  3 def by 16  Wyong District Court 14 Official result
28 Jun 14 Bankstown City  12 def by 17  Ku-ring-gai Court 15 Official result
28 Jun 14 Penrith District  14 def 9  Campbelltown District Court 16 Official result
28 Jun 14 Manly Warringah  20 def 11  Liverpool City Court 17 Official result
28 Jun 14 Eastwood Ryde  11 def 10  Fairfield City Court 18 Official result
28 Jun 14 Camden & District  15 def 7  Hills District Court 19 Official result
28 Jun 14 St. George  5 def by 9  Gosford Court 20 Official result
28 Jun 14 Sutherland Shire  15 def 8  Illawarra District Court 21 Official result
Round 15
29 Jun 14 Randwick  11 def by 18  Baulkham Hills Shire Court 12 Official result
29 Jun 14 Northern Suburbs  10 def 4  Hawkesbury City Court 13 Official result
29 Jun 14 Wyong District  15 def 3  Bankstown City Court 14 Official result
29 Jun 14 Ku-ring-gai  8 def by 12  Penrith District Court 15 Official result
29 Jun 14 Campbelltown District  5 def by 22  Manly Warringah Court 16 Official result
29 Jun 14 Liverpool City  13 def 8  Eastwood Ryde Court 17 Official result
29 Jun 14 Fairfield City  8 def by 13  Hills District Court 18 Official result
29 Jun 14 Newcastle  6 def by 7  St. George Court 19 Official result
29 Jun 14 Gosford  10 def by 14  Sutherland Shire Court 20 Official result
29 Jun 14 Illawarra District  19 def 9  Camden & District Court 21 Official result
Round 17
29 Jun 14 Hawkesbury City  5 def by 15  Randwick Court 12 Official result
29 Jun 14 Bankstown City  8 def by 12  Northern Suburbs Court 13 Official result
29 Jun 14 Penrith District  10 def by 13  Wyong District Court 14 Official result
29 Jun 14 Manly Warringah  20 def 9  Ku-ring-gai Court 15 Official result
29 Jun 14 Eastwood Ryde  10 def 7  Campbelltown District Court 16 Official result
29 Jun 14 Hills District  11 def by 15  Liverpool City Court 17 Official result
29 Jun 14 Camden & District  8 def by 10  Fairfield City Court 18 Official result
29 Jun 14 St. George  3 def by 24  Baulkham Hills Shire Court 19 Official result
29 Jun 14 Sutherland Shire  16 def 7  Newcastle Court 20 Official result
29 Jun 14 Illawarra District  13 def 11  Gosford Court 21 Official result
Round 19
29 Jun 14 Randwick  18 def 6  Bankstown City Court 12 Official result
29 Jun 14 Northern Suburbs  9 def 7  Penrith District Court 13 Official result
29 Jun 14 Wyong District  11 def by 12  Manly Warringah Court 14 Official result
29 Jun 14 Ku-ring-gai  9 def by 11  Eastwood Ryde Court 15 Official result
29 Jun 14 Campbelltown District  11 def 9  Hills District Court 16 Official result
29 Jun 14 Liverpool City  20 def 15  Fairfield City Court 17 Official result
29 Jun 14 Hawkesbury City  8 def by 13  St. George Court 18 Official result
29 Jun 14 Baulkham Hills Shire  19 def 4  Sutherland Shire Court 19 Official result
29 Jun 14 Newcastle  4 def by 16  Illawarra District Court 20 Official result
29 Jun 14 Gosford  8 drew 8  Camden & District Court 21 Official result
Round 21
29 Jun 14 Penrith District  8 def by 10  Randwick Court 12 Official result
29 Jun 14 Manly Warringah  13 def 7  Northern Suburbs Court 13 Official result
29 Jun 14 Eastwood Ryde  6 def by 9  Wyong District Court 14 Official result
29 Jun 14 Hills District  10 def by 15  Ku-ring-gai Court 15 Official result
29 Jun 14 Fairfield City  13 def by 15  Campbelltown District Court 16 Official result
29 Jun 14 Camden & District  10 drew 10  Liverpool City Court 17 Official result
29 Jun 14 St. George  8 def by 16  Bankstown City Court 18 Official result
29 Jun 14 Sutherland Shire  12 def 4  Hawkesbury City Court 19 Official result
29 Jun 14 Illawarra District  12 def by 14  Baulkham Hills Shire Court 20 Official result
29 Jun 14 Gosford  10 def by 14  Newcastle Court 21 Official result
Round 23
29 Jun 14 Randwick  10 def by 11  Manly Warringah Court 12 Official result
29 Jun 14 Northern Suburbs  12 def 4  Eastwood Ryde Court 13 Official result
29 Jun 14 Wyong District  16 def 7  Hills District Court 14 Official result
29 Jun 14 Ku-ring-gai  19 def 10  Fairfield City Court 15 Official result
29 Jun 14 Campbelltown District  12 def by 14  Liverpool City Court 16 Official result
29 Jun 14 Penrith District  11 def 4  St. George Court 17 Official result
29 Jun 14 Bankstown City  9 def by 12  Sutherland Shire Court 18 Official result
29 Jun 14 Hawkesbury City  4 def by 15  Illawarra District Court 19 Official result
29 Jun 14 Baulkham Hills Shire  12 def 8  Gosford Court 20 Official result
29 Jun 14 Newcastle  6 def by 12  Camden & District Court 21 Official result
Round 25
29 Jun 14 Eastwood Ryde  8 drew 8  Randwick Court 12 Official result
29 Jun 14 Hills District  7 def by 10  Northern Suburbs Court 13 Official result
29 Jun 14 Fairfield City  8 def by 20  Wyong District Court 14 Official result
29 Jun 14 Liverpool City  10 def 7  Ku-ring-gai Court 15 Official result
29 Jun 14 Camden & District  9 def 6  Campbelltown District Court 16 Official result
29 Jun 14 St. George  7 def by 18  Manly Warringah Court 17 Official result
29 Jun 14 Sutherland Shire  10 def 9  Penrith District Court 18 Official result
29 Jun 14 Illawarra District  10 def 9  Bankstown City Court 19 Official result
29 Jun 14 Gosford  17 def 5  Hawkesbury City Court 20 Official result
29 Jun 14 Newcastle  3 def by 23  Baulkham Hills Shire Court 21 Official result
Round 27
29 Jun 14 Randwick  10 def 9  Hills District Court 12 Official result
29 Jun 14 Northern Suburbs  10 def 4  Fairfield City Court 13 Official result
29 Jun 14 Wyong District  16 def 10  Liverpool City Court 14 Official result
29 Jun 14 Ku-ring-gai  11 def by 13  Campbelltown District Court 15 Official result
29 Jun 14 Eastwood Ryde  5 def by 7  St. George Court 16 Official result
29 Jun 14 Manly Warringah  14 def 8  Sutherland Shire Court 17 Official result
29 Jun 14 Penrith District  12 def by 14  Illawarra District Court 18 Official result
29 Jun 14 Bankstown City  13 def 11  Gosford Court 19 Official result
29 Jun 14 Hawkesbury City  6 drew 6  Newcastle Court 20 Official result
29 Jun 14 Baulkham Hills Shire  13 def 6  Camden & District Court 21 Official result
Round 30
30 Jun 14 Fairfield City  21 def 15  Randwick Court 12 Official result
30 Jun 14 Liverpool City  12 def by 15  Northern Suburbs Court 13 Official result
30 Jun 14 Campbelltown District  3 def by 27  Wyong District Court 14 Official result
30 Jun 14 Camden & District  7 def by 14  Ku-ring-gai Court 15 Official result
30 Jun 14 St. George  15 def 8  Hills District Court 16 Official result
30 Jun 14 Sutherland Shire  12 def 9  Eastwood Ryde Court 17 Official result
30 Jun 14 Illawarra District  14 def by 21  Manly Warringah Court 18 Official result
30 Jun 14 Gosford  18 def 10  Penrith District Court 19 Official result
30 Jun 14 Newcastle  9 def by 19  Bankstown City Court 20 Official result
30 Jun 14 Baulkham Hills Shire  21 def 3  Hawkesbury City Court 21 Official result
Round 32
30 Jun 14 Randwick  10 def by 15  Liverpool City Court 12 Official result
30 Jun 14 Northern Suburbs  17 def 3  Campbelltown District Court 13 Official result
30 Jun 14 Wyong District  13 def 4  Ku-ring-gai Court 14 Official result
30 Jun 14 Fairfield City  14 def by 17  St. George Court 15 Official result
30 Jun 14 Hills District  14 drew 14  Sutherland Shire Court 16 Official result
30 Jun 14 Eastwood Ryde  8 def by 12  Illawarra District Court 17 Official result
30 Jun 14 Manly Warringah  19 def 6  Gosford Court 18 Official result
30 Jun 14 Penrith District  14 def 10  Newcastle Court 19 Official result
30 Jun 14 Bankstown City  3 def by 26  Baulkham Hills Shire Court 20 Official result
30 Jun 14 Hawkesbury City  2 def by 16  Camden & District Court 21 Official result
Round 34
30 Jun 14 Campbelltown District  6 def by 24  Randwick Court 12 Official result
30 Jun 14 Ku-ring-gai  10 def by 15  Northern Suburbs Court 13 Official result
30 Jun 14 Camden & District  4 def by 17  Wyong District Court 14 Official result
30 Jun 14 St. George  7 def by 12  Liverpool City Court 15 Official result
30 Jun 14 Sutherland Shire  19 def 11  Fairfield City Court 16 Official result
30 Jun 14 Illawarra District  11 def 3  Hills District Court 17 Official result
30 Jun 14 Gosford  13 def 6  Eastwood Ryde Court 18 Official result
30 Jun 14 Newcastle  4 def by 25  Manly Warringah Court 19 Official result
30 Jun 14 Baulkham Hills Shire  19 def 5  Penrith District Court 20 Official result
30 Jun 14 Hawkesbury City  1 def by 21  Bankstown City Court 21 Official result
Round 36
30 Jun 14 Randwick  20 def 15  Ku-ring-gai Court 12 Official result
30 Jun 14 Northern Suburbs  5 def by 16  Wyong District Court 13 Official result
30 Jun 14 Campbelltown District  6 def by 12  St. George Court 14 Official result
30 Jun 14 Liverpool City  10 def 9  Sutherland Shire Court 15 Official result
30 Jun 14 Fairfield City  16 def by 17  Illawarra District Court 16 Official result
30 Jun 14 Hills District  9 drew 9  Gosford Court 17 Official result
30 Jun 14 Eastwood Ryde  14 def 5  Newcastle Court 18 Official result
30 Jun 14 Manly Warringah  16 def 14  Baulkham Hills Shire Court 19 Official result
30 Jun 14 Penrith District  12 def 6  Hawkesbury City Court 20 Official result
30 Jun 14 Bankstown City  13 def 3  Camden & District Court 21 Official result
Round 38
30 Jun 14 Wyong District  13 def 9  Randwick Court 12 Official result
30 Jun 14 Camden & District  7 def by 12  Northern Suburbs Court 13 Official result
30 Jun 14 St. George  9 def by 15  Ku-ring-gai Court 14 Official result
30 Jun 14 Sutherland Shire  15 drew 15  Campbelltown District Court 15 Official result
30 Jun 14 Illawarra District  18 def by 20  Liverpool City Court 16 Official result
30 Jun 14 Gosford  14 def by 18  Fairfield City Court 17 Official result
30 Jun 14 Newcastle  12 drew 12  Hills District Court 18 Official result
30 Jun 14 Baulkham Hills Shire  22 def 4  Eastwood Ryde Court 19 Official result
30 Jun 14 Hawkesbury City  6 def by 25  Manly Warringah Court 20 Official result
30 Jun 14 Bankstown City  18 def 9  Penrith District Court 21 Official result
Round 40
30 Jun 14 Randwick  15 def 14  Northern Suburbs Court 12 Official result
30 Jun 14 Wyong District  17 def 1  St. George Court 13 Official result
30 Jun 14 Ku-ring-gai  16 def by 18  Sutherland Shire Court 14 Official result
30 Jun 14 Campbelltown District  13 def by 16  Illawarra District Court 15 Official result
30 Jun 14 Liverpool City  18 def 10  Gosford Court 16 Official result
30 Jun 14 Fairfield City  25 def 13  Newcastle Court 17 Official result
30 Jun 14 Hills District  10 def by 15  Baulkham Hills Shire Court 18 Official result
30 Jun 14 Eastwood Ryde  13 def 3  Hawkesbury City Court 19 Official result
30 Jun 14 Manly Warringah  28 def 10  Bankstown City Court 20 Official result
30 Jun 14 Penrith District  8 def by 10  Camden & District Court 21 Official result

Fixture Last updated: 16 Sep 14 10:58AM (local time)

Match status (MS)
Match status Progress result entered
Match status Final result entered, unconfirmed
Match status Result in dispute
Match status Final result entered and confirmed
Match status Official result
Matches in red have been copied from another grade as part of a re-grading process. In this case the match will link to the original grade.